KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948232
nr 1294 8232
Oidentifierad konstnär. "Landskap". Signerad Stamberg, daterad 1958. Ej ramad. Olja på duk, 30x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:19:31
100 kr
600 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.800 kr